تراس 24
تراس 24

شرایط ثبت آگهی درسایت نیازمندیهای تراس24:

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، تراس24 ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین تراس24 مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.
چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، تراس24 فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، تراس24 به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در دو فرض اخیر تراس24 هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد
آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در تراس24 تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه باشد نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ ها:

تمامی مسئولیت آگهی به عهده آگهی دهنده می باشد و تراس24 تنها نمایش دهنده اطلاعات آگهی ارسال شده توسط آگهی گذار می باشد.
در معاملات خود دقت کرده و کلیه توصیه های پلیس فتا درباره پیشگیری از کلاهبرداری های اینترنتی رعایت فرمایید.
در صورت بروز هرگونه مشکل در معاملات تراس24 هیچگونه مسئولیتی ندارد و شما با ورود و استفاده از سایت و یا اپلیکیشن تراس24 اقرار به قبول کلیه بند های این توافقنامه کرده اید.

 

حریم خصوصی کاربران:

جهت حفظ حریم خصوصی کاربران و عدم افشای اطلاعات محرمانه آنها مشاهده و جستجوی تمامی آگهی ها بصورت کاملا محرمانه و بدون نگهداری اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌گردد و در زمان درج آگهی صرفا از شماره موبایل کاربر بدون دسترسی به نام و اطلاعات هویتی  استفاده می شود و هیچ یک از اطلاعات هویتی و محرمانه کاربر در سایت و اپلیکیشن تراس24 نگهداری نخواهد شد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهد بود