تراس 24
تراس 24

حریم خصوصی کاربران privacy policy در تراس24
در نظر داشته باشید از شماره کاربران خارج از اپلیکیشن تحت هیچ عنوانی نظیر بازاریابی و … استفاده ای نمیشود و صرفا به عنوان روشهای ارتباط با شما نزد ما محفوظ است.
شماره تماس های موجود در آگهی ها نیز جهت ارتباط بینندگان آگهی ها با شما استفاده می گردد.
همچنین اطلاعات آگهی شما با هیچ شرکت ثالث ( third parties ) اشتراک گذاری نمی گردد و صرفا جهت تجزیه تحلیل سایت تراس 24 استفاده می گردد.
تراس24 همواره در تلاش است که خدمات خود را با حفظ حریم خصوصی کاربران ارائه کند، تا با حفظ اطلاعات شخصی، افراد خرید امنی را تجربه کنند. تمامی فعالیت های ما قانونی بوده و منطبق بر قوانین تجارت الکترونیک هستند.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تراس24 منطبق با قوانین ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تراس24 تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین لازم است کاربران نیز هرچند وقت یکبار قوانین را مطالعه کرده و از تغییرات احتمالی مطلع گردند.

ورود کاربران به وب‏‌سایت تراس24 هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط تراس 24 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تراس24 است.

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در سایت تراس24 (آگهی) وضع شده‌اند. رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثربخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.
آگهی ها به دلایل زیر حذف میشوند:
انتشار آگهی تکراری
انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آگهی باشد.
انتشار هرگونه آگهی که مضمون آن مستهجن و مبتذل و نامتعارف یا بر خلاف قوانین کشور باشد.
انتشار هرگونه آگهی که شامل توهین‌ و نشر اکاذیب و افترا باشد و محتوای آن منجر به نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی او شود.
انتشار هرگونه آگهی در دسته‌بندی نادرست
انتشار هرگونه آگهی با عنوان و محتوای نادرست و مبهم و گمراه‌کننده
انتشار هرگونه آگهی که موضوع و محتوای آن به تشخیص نهادهای تخصصی موقتاً دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.
استفاده از عکس نامناسب در آگهی